GevezeForum
İnternet Aleminin Eeeen Geveze Forumuna Hoşgeldin
Geveze Gençler Topluluğumuza katılmaz için üye Olman yeterli
GevezeForum
İnternet Aleminin Eeeen Geveze Forumuna Hoşgeldin
Geveze Gençler Topluluğumuza katılmaz için üye Olman yeterli
GevezeForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Geveze Gençler Topluluğu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapRadyoMuzzResMi sitesi

Görkem Aydanarığ Röportajı [Sabah Gazetesi]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Üye Bilgileri
Lp_Sena

Gevezeforum.forum.st | Admin
Gevezeforum.forum.st | Admin
1 2
Lp_Sena
3 4

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 01/08/08 Rep Puanı:1147 Mesaj Sayısı : 147 Nerden : Rock'N Coke'dan Lakap : Linkinsena
Rep
Rep Puanı:
Görkem Aydanarığ Röportajı [Sabah Gazetesi] Left_bar_bleue900/900Görkem Aydanarığ Röportajı [Sabah Gazetesi] Empty_bar_bleue  (900/900)

Görkem Aydanarığ Röportajı [Sabah Gazetesi] Vide
MesajKonu: Görkem Aydanarığ Röportajı [Sabah Gazetesi] Görkem Aydanarığ Röportajı [Sabah Gazetesi] I_icon_minitimePerş. 6 Ağus. - 17:54

'Bir Şarkısın Sen'e nasıl katıldın?
İlk olarak arkadaşlarımdan 'atv'de bir yarışma var, sen de katıl' diye mesajlar geldi. Annem de bahsetti sonra ben de internetten araştırdım ve katılmaya karar verdim. Elemeye Orhan Gencebay'ın 'Benim Dünyam' şarkısıyla katıldım. Çok beğendiler.

Yeteneğini kim keşfetti peki?
5-6 yaşlarında ana sınıfı öğretmenim şarkı söylerken fark etmiş, ailemi çağırıp durumu anlatmış.

ARABESK SEVİYOR
Bu program sayesinde kendini biraz daha geliştirdin mi?
Kesinlikle! Mesela burada nota bilgim çok gelişti. Programdan önce söyleyemediğim şarkıları söyleyebiliyorum artık. Ayrıca hayatımız düzene girdi. Zamanı kullanmayı öğrendik. Diğer yandan insan ilişkilerimiz de gelişti. Normalde herkesle iyi geçinemezsiniz ama biz bütün arkadaşlarımızla o kadar iyi geçiniyoruz ki...

Antalya'da rock gruplarında solistlik yapıyormuşsun...
Evet 2,5 yıldır farklı gruplarla birlikte söylüyorum. Alternatif-rock grupları vokale ihtiyaç duyduklarında beni arıyor.

Arabesk sevdiğini söylüyorsun ama rock solistliği yapıyorsun. Bir gariplik yok mu?
Şöyle; arabesk söylesem kimse beni dinlemezdi. Antalya'da bu şekilde beni dinlemelerini sağlıyordum.

İlerlemek istediğin müzik tarzı hangisi peki?
Arabesk-fantezi. Ebru Gündeş ve Niran Ünsal tarzında şarkı söylemek istiyorum. Bu arada Orhan Gencebay'ın da benim için çok ayrı bir yeri var.

Eğitimin nasıl gidiyor peki?
Okuluma çok alıştım, hocalarımla da aram iyi... Kesinlikle konservatuvar eğitimi almak istiyorum.

Müzik adına planların neler peki?
En büyük hayallerimden biri konservatuvarda hoca olmak. Müziği seven insanlarla birlikte olmak istiyorum hep.

Gitarınla beste de yapıyormuşsun...
Evet ama bu aralar pek zamanım olmadı.

Kaynak: Sabah
Lp_Sena Kullanıcının İmzası
Ulaşım http://www.evanescencefun.eniyiforum.org

Görkem Aydanarığ Röportajı [Sabah Gazetesi]

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası